ATP DIESEL KURUMSAL

ATP DIESEL HAKKINDA

ATP-Diesel-iso9001GEÇMİŞ

ATP-DIESEL Otomotiv Limited sirketi 1995 yilinda Izmir`de kurulmus olup, ATP-DIESEL markasi altinda VOLVO, SCANIA, RENAULT Agir vasita ve Otobusleri icin yan sanayi yedek parca uretim ve ihracati yapmaktadir. Baslica uretimlerimiz, Motor ve Sanzuman parcalari, Motor yag ve Yakit pompalari, debriyaj ve disk fren aksami ile Hava kompresorleri Tamir takimlaridir. Ayrıca, On dingil tamir takimlari ve V-kolu tamir takimlari, debriyaj ile cesitli mekanik parcalar da ana imalatlarimizdir. Her gecen gun artan imalat kapasitesi ,yedek parca cesitliligi ile ATP –DIESEL gerek ic pazarda gerekse dunya pazarlarinda kalitesi ile kabul gormektedir. Bu gun itibari ile 60 dan fazla ulkede ATP DIESEL parcalari satilmakta ve dagitilmaktadir. 2015 Eylul den itibaren Istanbul Ikitelli D olapdere subemiz gerek ic piyasa gerekse Ihracat faaliyetlerimiz icin acilmistir. 

KALİTE ANLAYIŞIMIZ   

ATP DIESEL yedek parcalarinda her zaman orjinal parca kalite seviyesi hedeflenir. Parcalar test ve deneme kullanim suresinden sonra satisa verilir. Hatali urunler hasar bildirim formu ile sirketimize bildirildiginde incelenerek en kisa surede degerlendirilir ve bedelsiz olarak degistirilir. Sirketimiz ISO 9001: 2001 Kalite belgesine sahiptir. TUV Avusturya tarafindan belgelendirilmektedir.

SERVİS VE MÜŞTERİ DESTEĞİ

Servis ve Musteri destegi; ATP-DIESEL geniş stokları ile müşteri taleplerini en kısa zamanda karşılar. Yurt dışı sevkiyatları ,sipariş teyidini takiben en geç 2-3 hafta içinde eksiksiz olarak sevk edilir. Şirket merkezimizin liman şehri IZMIR de olması deniz yolu sevkiyatlarını kolaylaştırmakta ve hızlandırmaktadır. Ayrıca İzmir den karayolu ve hava yolu direk bağlantıların olması da alıcılarımıza kısa sürede tedarik imkanı sağlamaktadır. Ihracat deneyimli elemanlarımız ihracatı takiben sevkiyat dökümanları ve ülkelere özel belgeleri en hızlı bir şekilde alıcılara ulaştırır. Satış sonrası tüm müşteri talepleri en kısa zamanda cevaplandırılır ve müşteri memnuniyeti en önde tutulur.

PARÇALARIMIZ

ATP-DIESEL Otomotiv Limited sirketi 1995 yilinda Izmir`de kurulmus olup, ATP-DIESEL markasi altinda VOLVO, SCANIA, RENAULT Agir vasita ve Otobusleri icin yan sanayi yedek parca uretim ve ihracati yapmaktadir.

© 2015 ATP DIESEL, ALL RIGHTS RESERVED