atp diesel

ATP DIESEL HAKKINDA   

ATP-DIESEL Otomotiv Limited Şirketi 1995 yilinda Türkiye İzmir`de kurulmuş olup, ATP-DIESEL markası altında VOLVO, SCANIA, RENAULT, MAN-MERCEDES Ağır vasıta Tır ve Otobüsleri için yan sanayi yedek parça üretim ve ihracatı yapmaktadır.

Başlıca üretimlerimiz, motor ve şanzuman parçaları, moto yağ ve yakıt pompaları, debriyaj ve disk fren aksami ile hava kompresorleri tamir takimlaridir. Ayrıca, ön dingil tamir takimlari ve V-kolu tamir takimlari, debriyaj ile çeşitli mekanik parçalar da ana imalatlarımızdır.

Her geçen gün artan imalat kapasitesi, yedek parça çeşitliliği ile ATP DIESEL gerek iç pazarda gerekse dünya pazarlarında kalitesi ile kabul gormektedir. Bu gün itibari ile 60'dan fazla ülkede ATP DIESEL parçaları satılmakta ve dağıtılmaktadır.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

ATP DIESEL yedek parçalarında her zaman orjinal parça kalite seviyesi hedeflenir.

Parçalar test ve deneme kullanim süresinden sonra satışa sunulur. Hatalı ürünler, hasar bildirim formu ile şirketimize bildirildiğinde incelenerek en kisa sürede değerlendirilir ve bedelsiz olarak değiştirilir. Şirketimiz ISO 9001: 2015 Kalite belgesine sahiptir. TÜV Avusturya tarafindan belgelendirilmektedir.


KALİTE POLİTİKASI

− Kalite sistemleri çerçevesinde ISO 9001:2015 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümantasyonu sağlamak, belgelendirmek ve sürekli iyileştirmek,
− Takım çalışmasını odak noktamız yaparak şirketin ve bölümlerin hedeflerine ulaşmasını sağlamak ve yaygınlaştırmak,
− Şirketimizde kalitenin sürekli iyileştirmesini sağlayarak sürekliliğini korumak,
− Yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek, üretime en uygun teknolojiyi seçip uygulanmasını gerçekleştirmek,
− Çalışanların gelişimi için eğitimler düzenleyip yetkinliklerinin arttırılmasını sağlamak,
− İş hacmimizi ve personel istihdamını büyütmek,
− Yasak gereksinimlerimizi yerine getirerek topluma ve çevreye saygılı örnek bir kuruluş olmak,
− ATP DIESEL’in amaç ve bağlamına uygun stratejik istikametini desteklemek.

SERVİS VE MÜŞTERİ DESTEĞİ

Servis ve müşteri desteği; ATP-DIESEL geniş stokları ile müşteri taleplerini en kısa zamanda karşılar. Yurt dışı sevkiyatları ,sipariş teyidini takiben en geç 2-3 hafta içinde eksiksiz olarak sevk edilir. Şirket merkezimizin liman şehri İZMİR'de olması deniz yolu sevkiyatlarını kolaylaştırmakta ve hızlandırmaktadır.

Ayrıca İzmir'den karayolu ve hava yolu direk bağlantıların olması da alıcılarımıza kısa sürede tedarik imkanı sağlamaktadır.

İhracat deneyimli elemanlarımız ihracatı takiben sevkiyat dökümanları ve ülkelere özel belgeleri en hızlı bir şekilde alıcılara ulaştırır.

Satış sonrası tüm müşteri talepleri en kısa zamanda cevaplandırılır ve müşteri memnuniyeti en önde tutulur.

ATP, VOLVO, SCANIA, RENAULT , MERCEDES, MAN ağır vasıta ve otobüsler için kaliteli yan sanayi yedek parca üretim ve ihracatı yapmaktadır.

© 2015 ATP DIESEL, ALL RIGHTS RESERVED   •  KVKK & GİZLİLİK